Zaznacz stronę

Szanowni Państwo, 

Wystartowała nowa strona internetowa Katolickiej Szkoły Podstawowej nr 109 w Warszawie. Strona cały czas się tworzy, więc prosimy jeszcze o trochę cierpliwośći.

ADRES NOWEJ STRONY: 

https://ksp109.edupage.org

Administrator strony : mgr Dorota Guba

***********************

REKOLEKCJE ADWENTOWE

Dnia 07.12.2018 r. odbyły się w naszej szkole rekolekcje adwentowe. Serdecznie dziękuję uczniom za mądre przeżywanie tego ważnego dnia oraz wychowawcom za wsparcie dla ks. Prefekta w realizacji rekolekcji. Serdecznie dziękuję ks. Marcinowi za przygotowanie
i poprowadzenie pierwszego dnia i drugiego dnia rekolekcyjnego dla rodzin szkolnych.

Dziękuję szczególnie p. A. Ardanowskiej oraz p. T. Szynkielewskiemu za zorganizowanie spotkania rekolekcyjnego dla kl. VIII. Było to wspaniałe doświadczenie żywej wiary, której świadectwo dali zaproszeni goście.

Dyrekcja

**********

Dzień Św. Mikołaja, Paczka Dominikańska, spotkanie z wolontariuszką

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom szkolnym, które włączyły się w coroczną akcję zbiórki produktów spożywczych i środków czystości dla potrzebujących rodzin. Każda klasa przygotowała wspaniałe prezenty, które już dotarły do potrzebujących i w ten sposób przyczyniliśmy się do radości w dziewięciu rodzinach.

Uczniowie klasy VIII spotkali się także z wolontariuszką p. Joanną, która opowiedziała podczas niezwykle ujmującego spotkania o  swojej pracy dla dzieci w dwóch państwach afrykańskich

Tego dnia gościliśmy także Św. Mikołaja, który przyniósł prezent dla każdego ucznia

Serdecznie dziękuję p. dyr Iwonie Szurale za koordynowanie tych wydarzeń oraz p. A. Iwańskiej za zaproszenie wolontariuszki.

Dyrektor

*********

SUKCESY SZKOLNYCH CHÓRÓW

W końcu listopada szkolne chóry zdobyły kolejne trofea artystyczne. Serdecznie gratulujemy naszym chórzystom oraz p. A. Waligórze – Tarnowskiej za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły w ważnych wydarzeniach muzycznych Warszawy.

Dyrekcja