Zaznacz stronę


Katolicka Szkoła Podstawowa nr 109 im. Świętej Rodziny Fundacji na Rzecz Rodziny

Szkoła objęta patronatem naukowym UKSW w Warszawie

Anna Waligóra-Tarnowska

Mgr sztuki, mgr logopedii i audiologii, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie kierunków: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność: prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych oraz logopedii i audiologii, z wyróżnieniem ukończyła Podyplomowe Studium Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Od lat związana z chóralistyką młodzieżową i dziecięcą, m.in. chór dziewczęcy Puellae Sancti Pauli w Bochni, chór Ergo Cantemus! II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, chór Kantylena III Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie, chór dziecięcy Conquest Of Music w Warszawie. Od czterach lat współpracuje z Chórem Dzielnicy Mokotów Kameleon w Warszawie.

Od 2008 roku związana z Ogólnopolskim Programem Rozwoju Chórów Szkolnych Śpiewająca Polska – Projekt Akademia Chóralna – (jako dyrygent, a także prowadząca liczne warsztaty z emisji głosu dla chórów i dyrygentów). Obecnie pełni także funkcję kuratora regionalnego na terenie województwa mazowieckiego wyżej wymienionego Projektu.

Laureatka wielu konkursów chóralnych, wielokrotna uczestniczka seminarium dyrygenckiego przy Polskim Narodowym Chórze Młodzieżowym.